NAŠE SLUŽBY

Společnost VATEX EU s.r.o. se specializuje na komplexní logistické a spediční služby, které poskytuje po celé Evropě.


S využitím vlastního rozsáhlého vozového parku a ve spolupráci se smluvně vázanými partnery realizujeme rychlou a bezpečnou přepravu zásilek včetně souvisejících služeb. Dokážeme zajistit celní odbavení zboží i další související úkony, jako je jeho třídění, etiketace, přebalení, uskladnění a příprava k další distribuci. Vlastníme rozsáhlé skladovací prostory včetně temperovaných hal, které nabízíme i k pronájmu. V našem uzavřeném areálu, dokonale střeženém díky modernímu zabezpečovacímu kamerovému systému, umožňujeme nájemní parking nákladních vozidel. K dispozici je zde vlastní čerpací stanice, portálová mycí linka pro osobní i nákladní vozy a je zde také možno využít zdejšího servisu a pneuservisu. Toto víceúčelové středisko je zárukou vynikající kondice našeho vozového parku a je rovněž připraveno poskytovat špičkové služby našim zákazníkům i dopravním partnerům.


KOMPLEXNÍ LOGISTIKA A SPEDICE

Abychom svým klientům mohli vždy zajistit služby na nejvyšší úrovni, stanovili jsme si přísná firemní měřítka kvality. Málokdo v nich obstojí. Chceme být ve všem nejlepší a víme, že věřit můžeme jen sami sobě, proto jsme si vybudovali vlastní spolehlivé zázemí. Provozujeme naši čerpací stanici, kde máme naprostou jistotu nezávadnosti a odpovídající jakosti pohonných hmot. I díky tomu jsou všechny naše vozy ve špičkové formě, a když se na nás klient obrátí s jakýmkoli úkolem, my jsme připraveni okamžitě vyrazit.

 

PARKOVÁNÍ PRO NÁKLADNÍ VOZIDLA

Ve Šlapanicích, 2 kilometry od dálnice D1, provozujeme rozsáhlý uzavřený areál s modernám kamerovým zabezpečovacím systémem, kde nabízíme pronájem parkovacích ploch pro nákladní automobily. Součástí tohoto hlídaného prostoru je vedle vlastní čerpací stanice se sortimentem běžné nafty, bionafty a ad-blue také tříkartáčová portálová mycí linka pro osobní i nákladní vozidla a své služby zde poskytuje rovněž servis a pneuservis. Z vlastní zkušenosti víme, jak je někdy těžké najít vhodnou plochu pro odstavení nákladního vozu. Máme pro vás ideální řešení.

 

PRONÁJEM TEMPEROVANÉ SKLADOVACÍ HALY

Součástí moderní spedice jsou i navazující služby, jako je stanovení celní jistiny, celní odbavení zásilky, třídění zboží, jeho etiketace, přebalení, případně uskladnění před jeho další přepravou. Pro tyto účely nabízíme k pronájmu temperovanou skladovou halu o ploše 1 000 m² a s výškou 6 m.
Hala má bezprašnou podlahu, elektrické přípojky 220 V i 380 V, bezbariérové přejezdy pro dopravní vozíky a je vybavena systémem "Hochregallager". Hala je situována v uzavřeném střeženém areálu v Šlapanicích, 2 kilometry od dálnice D1.